Pożyczka przez internet na konto

Jeżeli zależy nam na czasie i potrzebujemy szybko zdobyć dodatkowe pieniądze, możemy skorzystać z rozwiązania jakim jest pożyczka przez internet na konto. Dzięki szybkiej procedurze, dodatkowe środki mogą znaleźć się na Naszym rachunku bankowym nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku. Dowiedz się więcej na ten temat, czytając nasz nowy artykuł!

Pożyczka przez internet na konto  

Pożyczka online to produkt finansowy oferowany przez instytucje pozabankowe, dzięki któremu możemy uzyskać dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu. Aby skorzystać z pożyczki online, jedyne czego potrzebujemy to urządzenie z dostępem do Internetu – może to być laptop, tablet, a nawet telefon. Cały proces przebiega bardzo szybko, a pożyczka przez internet na konto w banku dotrze nawet w ciągu najbliższych kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Dzięki takiemu rozwiązaniu pożyczka online na konto stała się dostępna dla szerokiego grona odbiorców. Już teraz pożyczka na konto może uratować niejedną osobę, która potrzebuje szybkiej gotówki na niespodziewane wydatki.

Szybkie pożyczki przez internet na konto – jak znaleźć?

Aby znaleźć szybkie pożyczki przez internet na konto możemy sami przeszukiwać internet w poszukiwaniu idealnego rozwiązania, albo skorzystać z porównywarek internetowych, które w jednym miejscu gromadzą większość ofert. Jedną z nich jest Pożyczkowy Portal, dzięki któremu zaoszczędzimy czas spędzony na poszukiwaniach, a dostępne opinie innych pożyczkobiorców pomogą nam w podjęciu ostatecznej decyzji. Jedyne co musimy zrobić, to wejść na stronę porównywarki i za pomocą wirtualnych suwaków wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres, w którym chcemy ją spłacić. Następnie wyświetli nam się wiele ofert, które będą dopasowane do naszych kryteriów. A jeśli interesuje nas naprawdę szybka pożyczka przez internet na konto, możemy zapoznać się z przeprowadzonymi przez ekspertów testami, w których sprawdzili jak szybko można otrzymać pożyczkę w konkretnych firmach pożyczkowych.

Pożyczka na konto – co trzeba wiedzieć?

Pożyczka na konto to produkt finansowy skierowany głównie dla osób, które ukończyły 18  lat. Niektóre firmy pożyczkowe, kierują swoje produkty dla osób nieco starszych i tak możemy spotkać się z ofertami przeznaczonymi dla osób powyżej 21 roku życia.

Wiele firm pożyczkowych ma kilka podstawowych kryteriów, które muszą być spełnione, aby otrzymać pożyczkę. Mogą się one nieco różnić w zależności od pożyczkodawcy, dlatego sprawdzajmy dokładnie dla kogo skierowana jest dana oferta pożyczki. Pożyczka przez internet na konto wymaga oczywiście tego, aby posiadać własny rachunek bankowy. Dodatkowo należy mieć aktualny dowód osobisty oraz powinno dysponować się stałym źródłem dochodu (może to być wynagrodzenie z umowy o pracę, dzieło lub umowy zlecenia, a także renta lub emerytura).

Te 4 podstawowe warunki, jakie należy spełniać aby otrzymać pożyczkę, to w skrócie: własny rachunek bankowy, wymagana ilość lat, aktualny dowód osobisty oraz stałe dochody.

Pożyczka przez internet na konto – czy pożyczać w banku?

W momencie wyboru standardowej pożyczki w banku, musimy być przygotowani na spełnienie surowych wymogów, stawianych przez tę instytucję. Dodatkowo weźmy pod uwagę, że samo dotarcie do oddziału stacjonarnego, oczekiwanie w kolejce, ręczne wypełnianie formularzy i oczekiwanie na pieniądze może zająć wiele godzin, nie wykluczając, że cały proces może przedłużyć się nawet do kilku dni.

W przypadku pożyczki przez internet, cała procedura, wraz z otrzymaniem pieniędzy na konto, może zamknąć się w godzinie. A przecież do wyboru mamy więcej produktów. Jednym z nim jest popularna chwilówka, która charakteryzuje się krótkim terminem spłaty. Zazwyczaj wynosi on maksymalnie 30 dni. Drugie z kolei są pożyczki ratalne z długim okresem spłaty. Dają nam one możliwość zaciągnięcia zobowiązania na większą kwotę oraz wybór dłuższego okresu na który chcemy mieć rozłożoną całą spłatę. Tutaj do dyspozycji mamy od 1 aż do 60 miesięcy.

Pożyczka przez internet na konto krok po kroku

Pożyczka przez internet na konto w instytucji pozabankowej może być zaciągnięta o każdej porze – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Jeśli tylko mamy dostęp do Internetu, nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby złożyć wniosek i w niedługim czasie móc cieszyć dodatkową gotówką na koncie.

Cały proces zaczynamy od wyboru firmy pożyczkowej. Następnie na stronie pożyczkodawcy wybieramy kwotę i okres spłaty zobowiązania. Potem wypełniamy wniosek, wpisując m.in podstawowe dane osobowe, numer telefonu, adres e-mail. Podajemy numer rachunku bankowego, który jest podstawowym warunkiem, aby otrzymać pożyczkę na konto. Dzięki temu odbywa się również weryfikacja naszej tożsamości poprzez przelew 1 grosza lub 1 zł. Na końcu otrzymujemy decyzję. Jeśli jest pozytywna, już w ciągu 15 minut od złożenia wniosku, możemy otrzymać pieniądze na nasze konto.

Niewątpliwe jest to, że pożyczka online jest bardzo szybkim i wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nagle potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki, a przy okazji nie lubią marnować swojego cennego czasu.